Mektep Caddesi, No:38 Küçükyalı/İSTANBUL
tr
Üsküdar İkinci El Eşya Alan Yerler

Üsküdar İkinci El Eşya Alan Yerler

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu yakasına bağlı bir ilçesidir. Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir ve Beykoz’a komşudur. Boğazın kenarında yer alan bu bölge,  gelişimini tamamlamış ve geniş iş kollarına sahip olması ile bilinmektedir. Gelişen sektörler arasında yer alan ikinci el eşya alımı sektörü, Ümraniye’nin birçok kesiminde yaygın olarak faaliyet göstermektedir. İlk dönemlerinde pek tercih edilmeyen ve güvenilir olarak görülmeyen ikinci el mağazaları son dönemlerde sağladığı kaliteli hizmet sayesinde ve müşteriye verdiği güven ile birlikte oldukça sık tercih edilmeye başlamıştır. İkinci el eşya alım satımında Ümraniye genelinde hizmet veren Ümraniye ikinci el eşya alım satım firmamız, uzman ekibi ile eşyalarınızı yerinde tespit eder. Değerinde fiyat çalışması yapan ekiplerimiz eşyalarınızı piyasa değeri ne ise o şekilde fiyatlandırır. Alınacak eşyalarınızın ödemesi nakit olarak yapılır ve müşterilerimiz asla mağdur edilmez.

Üsküdar İkinci El Mobilya Satın Alan Yerler

Bir evi gösteren evin içindeki eşyalardır görüşü ile alınması gereken ev mobilya ve dekorasyonları da zamanla aşınmaya ve yıpranmaya uğruyor.   Mobilyalar uzun vade de kullanım imkanı sunsa bile zamanla mobilyalarda da yıpranma, eskime, renk atma, yırtılma, gibi sorunlar meydana gelebiliyor. Ömrü dolan bu mobilyaları elden çıkarmak ve gelire dönüştürmek için  başvurulan ikinci el mobilya alım firmaları, ev sahiplerini büyük bir dertten kurtararak bu mobilyaları para karşılığı satın alıyorlar. Eskiyen mobilyalarınızı ,salon takımlarınızı, yatak odası ve oturma odası gruplarınızı, yatak ve bazalarınızı, köşe gruplarınızı, genç odası takımınızı, çekyat takımlarınızı, çöpe atmak istemeyen kişilerden iseniz bizimle direk temasa geçin ve eşyalarınızı bize satın. Hem mobilyalarınızı değerlendirelim hem de mobilyanın kalitesine göre fiyat çıkartarak yapacağımız nakit ödememiz ile sizleri memnun edelim. Kendi bünyemize bağlı nakliye aracımız ile teslim alacağımız mobilyalarınız, eşya taşınması konusunda eğitilmiş arkadaşlarımız ile evlerinizden alıyor ve sizden hiçbir ek ücret talep etmeden ödemenizi yapıyoruz.

Ofis mobilyalarınızın satışı içinde danışabileceğiniz firmamız bu mobilyalar içinde size ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Özel iş yerleri veya doktor muayenehaneleri, dişçi klinikleri, avukatlık büroları veya firmaların evrak işlerini yürütmek amacı ile kurulan bürolarda kullanılan büro mobilya ve elektronik aletleri bürolar taşındığında veya kapatılma kararı verildiğinde ofis içinde bulunan eşyaların akıbeti  büyük bir sorun oluşturabiliyor. Ani kararlarda çoğu zamanda bürolarda bırakılan eşyalar unutulmaya yüz tutuyor. Taşınan veya kapanan iş yerlerinizde bulunan ofis mobilyalarınız, koltuk takımlarınız, patron odası mobilya takımlarınız, masa ve sandalyeleriniz ile ofiste kullanılan faks makinesi, yazıcılar, tarayıcılar gibi elektronik makineleriniz varsa bunları da satın alıyoruz. Değiştirmeyi veya satmayı düşündüğünüz ofis mobilyalarınızı yerinde inceliyor ve yapacağımız nakit ödeme ile iş yeri sahiplerine büyük kolaylık sağlıyoruz.

 Üsküdar İkinci El Beyaz Eşya Alımı

Ev hanımlarının evdeki bir numaralı yardımcıları kullandıkları beyaz eşyalardır. Günlük hayatta birçok işte fazla zaman kazandıran çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar, günü birlik çalışarak ev hanımlarının işlerini kolaylaştırmaktadır. Gün aşırı kullanılan beyaz eşyalar, yemeklere yardımcı mikrodalga ve fırınlar,  set üstü ve normal ocaklar belirli bir süre sonra ufak tefek arıza vermeye ve iş görememeye başlıyor. Piyasada yer alan sıfır kalite ürünlerde geçerli olan aşırı yüksek fiyatlar nedeni ile de tekrar beyaz eşya satın almak hiç kolay olmuyor. Böyle durumlarda devreye giren ikinci el beyaz eşya alım satım firmaları, müşteriler ile görüşerek, evlerindeki beyaz eşyaları değerinden fiyatlara satın alarak ev sahiplerini büyük bir masraftan kurtarmış oluyor. Elde edilen kazanç ile de ev sahibine üstüne az bir miktar konularak yeni eşyayı alma fırsatı sağlanıyor. Yeni eşya geldiğinde eskisini koymak için yer arama derdine de hiç gerek kalmıyor. Direk olarak eski beyaz eşyalarınız elden çıkıyor ve sağladığınız kazançta size fayda sağlıyor. Değiştirmeyi düşündüğünüz çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi, mikrodalga ve fırın, kombi ve termosifon, gibi beyaz eşyalarınız için bize ulaşmanız halinde adresinize gelerek teslim alıyor, ödemelerinizi kapıda nakit olarak yapıyoruz.

 Üsküdar İkinci El Elektronik Eşyalarınızı Biz Alıyoruz

Görüntü kalitesini beğenmediğiniz LCD ekran televizyonlar veya artık donmaya başlayan kasmaya başlayan işlerinizi halledemediğiniz bilgisayarlarınız satmak için en uygun olan ikinci el eşyalardan bir tanesidir. Yenisini almayı düşündüğünüz elektronik eşyalarınız varsa onlarında eskilerini elden çıkarmak cebinizi hafifleterek sizi memnun eder.

Teknoloji ürünleri artık çok hızlı gelişiyor ve her gün piyasaya yeni bir teknolojik ürün sunuluyor. Takipçisi olan alıcılar ise kullandıkları aletler yeni bile olsa hemen en yeni çıkan ürünü almak için mağazalara koşuyor.  Böyle durumlarda ikinci el konumuna düşen kullandıkları elektronik ürünler, ikinci el eşya alan firmalar tarafından ederi fiyatına satın alınıyor ve kullanıcıya kazanç sağlıyor. Hem eşya alan hem eşyayı satan karşılıklı memnuniyet sağlamış oluyor. İkinci el eşya dendiğinde çoğu kesim eski, bozuk, kırık hatta paramparça eşyalar, çalışmayan elektronik eşyalar olarak düşünse de artık günümüzde birçok mobilya ve diğer eşyalar kırılmadan bozulmadan değiştiriliyor. Bu nedenle ikinci el eşya alan mağazalarda çok fazla çeşit yeniye yakın az kullanılmış ürün bulmak mümkün oluyor. İnsanlardaki algıyı değiştirerek daha da  hareketlenen ikinci el sektöründe şuan, birinci el eşya almaya gücü yetmeyen birçok müşteri için uygun fiyatlara kaliteli ürünler sunulmaktadır.

Üsküdar İkinci El Antika Eşyalarınız İçin En Doğru Adres

Üsküdar çevresinde ikinci el eşya alan yerler olarak başta gelen firmamız, antika eşyalarınızı teslim etmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir firmadır. Antikaların değeri geçmiş zamanlardan beri bilinmekte ve antika eşyalar evlerde bile özenle korunarak sahip çıkılmaktadır.  Piyasa değeri oldukça fazla olan bu kıymetli parçalar, doğru yerlere satıldığında çok ciddi anlamda kazanç getirmektedir. Antika eşyalara sahip olmak, bir merak işidir. Bu meraka sahip olan kişiler zamanla bu sahip oldukları antika eşyaların sayısını artırarak gün geçtikçe yeni parçalara sahip olur ve evlerinde mini bir koleksiyon oluştururlar. Koleksiyon halindeki antikaları satmak içinde daha fazla ve detaylı bir araştırma yapmak gerekmektedir. Yoksa bu parçalar değerinin çok azı bir fiyata satılırlar. Sahip olduğunuz antikalar arasında antika mobilyalar, antika yemek veya yatak odaları, antika konsol veya vitrin, eski oymalı mobilyalar,  aksesuarlar, antika tablolar gibi antika eşyalarınız varsa bizimle irtibata geçerek bu antikaların değerinden satışını sağlayabilirsiniz. Eşyaların taşınması esnasında herhangi bir çizik veya yıpranma gibi taşınma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı firmamız gösterdiği hassasiyet ile müşterilerine memnuniyet garantisi verir.

Antika eşya satışı yapmak isteyen yakınlarınıza da satış konusunda bizi önermeniz yeterli olacaktır. Aynı hassasiyet ve özeni bütün müşterilerimize göstererek, alanında uzman arkadaşlar ile hizmet vermekte ve kaliteli hizmeti adresinize kadar gelerek sunmaktayız.

Öğrencilere de özel olarak hazırladığımız kampanyalı fiyatlar ile hizmet veren firmamız, haftanın yedi günü hizmet vermekte ve bize ulaştığınız anda sizin için en uygun zamana randevu alarak, kaliteli hizmetini sizlere sunmaktadır. Sadece ikinci el eşya alımı değil aynı zamanda ikinci el eşya satımı da yapan firmamız, mağazamızda bulunan birçok kaliteli ikinci el eşyaların da müşterilerimize satışını sağlamaktadır. Çok eski durumda veya tamire ihtiyacı olan ürünlerin satışına asla izin verilmediği mağazamızda da kendinize uygun birçok ikinci el eşyayı bulabilir, piyasa değerinden bu eşyaları satın alabilirsiniz.

Sizde ikinci el mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya, antika ve diğer birçok eski eşyalarımı nasıl satarım diyorsanız bize ulaşın, sizin de  eşyalarınızı zahmetsiz olarak evinizden teslim alalım ve hayatınızı kolaylaştıralım.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: