Mektep Caddesi, No:38 Küçükyalı/İSTANBUL
tr
Şişli İkinci El Eşya Alan Yerler

Şişli İkinci El Eşya Alan Yerler

Şişli ilçesi İstanbul ilinin yaklaşık olarak 275.000 nüfusa sahip olan en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Nüfusunun büyük bir kısmını öğrenci ve memurlar oluşturduğu için ikinci el eşya alım ve satımını yapan firmalar bulunmaktadır.  İkinci el eşya sirkülasyonunun çok yoğun olarak yaşadığı ilçede ayrıcalıklı ve müşterilerinin güvenliğini düşünen bir firma ile çalışılması çok önemlidir. Ekonomik yetersizlik ya da antika merakı gibi nedenlerden dolayı Şişli ikinci el eşya alan yerler bir sektör haline gelmiştir. Sektörde yer alan firmalardan biriside en köklü olan ve ilçede tanınan ikinci el eşya firmamızdır. Uzun yıllardır ikinci el eşya sektöründe hizmet veren firmamız güvenilirliğini ve profesyonelliğini siz müşterilerimize ispat etmiştir. Eşyalarınızın alınması ve satılması sırasında gereken özen sağlanıp herhangi bir mağduriyet yaşamanızı önlemekteyiz. Firma olarak önceliğimiz her daim müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Eşyaların alınması, taşınması ve satılması esnasında deneyimli ekibimiz sizlere her zaman destek olmaktadır. Eşyalarınızı satarken mağdur olmamak adına güvenilir firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Özellikle antika değeri olan değerli eşyaları satarken mağdur olma ihtimaliniz çok yüksektir. Firma olarak kendimize olan güvenimiz müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri ve her zaman tercih edilme nedenimizdir. İkinci el olarak satmak istediğiniz tüm eşyalarınız ile yakından ilgilenerek çok kısa sürede kazanç sağlayarak satışını yapmanız konusunda sizlere her zaman profesyonel hizmet vermek için çalışıyoruz.

Şişli İkinci El Eşya Alan Yerler, Firmaların Verdiği Hizmetler

Şişli İkinci el eşya alan yerler arasında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap veren köklü bir firmayız ve  firma olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler;

1-     Antika eşyaların değerinin titizlik ile hesaplanması, alımı ve satımı

2-     İkinci el koltuk ve mobilya alımı ve nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi

3-     İkinci el beyaz eşya ve televizyon alımı

4- İkinci el klima alımı ve satımı

Firmamız satmış olduğunuz eşyalarını adresinizden teslim alırken satın aldığınız eşyaları da yine adresinize teslim etmektedir. İkinci el eşya alımı yaparken dikkat etmeniz gerektiği gibi eşyalarınızın değerinin altında satılmaması için de çok dikkat etmeniz gerekir. Firmamız satmış olduğunuz tüm ürünlerinizin değerini en doğru şekilde hesaplayarak sizlerin mağdur olmasını önlemektedir. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerimizde önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Şişli İkinci El Mobilya Alımı

Uzun yıllar kullandığınız ya da yeni evinizin dekorasyonunu uygun olmayan ikinci el mobilyalarınızı satmak isteyebilirsiniz. Koltuk ye yatak odası gibi kullanmadığınız ve satmayı düşündüğünüz tüm mobilya çeşitlerini hak ettiği değer ile satmanız gerekir. Mobilya satışında nakliye ve paketleme gibi önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sattığınız eşyaları adresinizden alma hizmeti veren firmalar ile anlaşmanız çok önemlidir. Nakliye işlemi genellikle maliyetli bir işlem olduğu için sattığınız ikinci el üründen kazanç sağlayamayabilirsiniz. Mobilyalarınızı satmaya karar verdiğinizde ilk önce güvenilir firma bulmalısınız. Mobilyaların sökülmesi ve paketlenmesi gibi işlemleri güvenle yerine getiren ve gerçek değerini veren firmamız her türlü mobilya modelinizi adresinizden teslim almaktadır. İkinci el mobilya satım işlemleriniz için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek kazanç elde edebilirsiniz.

Şişli Antika Eşya Alanlar 

Eşyaların antika özelliğini taşıyabilmesi için uzun yıllar tarihe tanıklık etmiş ve nadir bulunan bir parça olması gerekir. Cam, metal ve ahşap olan tüm eşyalar zaman içerisinde antika niteliği taşıyabilir. Antika eşyalara olan ilgi her geçen gün daha fazla artış göstermektedir. Bu nedenle antika alım ve satımı bir sektör haline gelmiştir. Ancak antika eşyalarınızı satarken değerinin çok altında fiyatlar ile karşılaşmanız çok yüksek bir ihtimaldir. Özenle ve titiz çalışma yürütülmesi gereken bir sektördür. Antika eşyaların değeri hesaplanırken, yapımında kullanılan malzemeye, rengine, yapıldığı tarihi döneme, işçiliğine, tarihte kimlerin kullandığına ve desenine bakılır. Bu nedenle ancak antika eşyalar konusunda uzman olan kişiler gerçek fiyatını hesaplayabilir. Antika tanıma konusunda uzman olmayan firmalar ile çalışmanız sizlerin her zaman maddi kayıplar yaşamanıza neden olur. Firmamız tüm antika eşyaların gerçek fiyatlarını uzman ekibi sayesinde hesaplar ve sizlere değerini söyler. Uzun yıllardır sektörde antika eşya alarak müşterilerine hizmet veren firmamız her zaman müşterilerinin güvenini kazanmış ve kendisini ispat etmiş bir firmadır. Antika eşya satmaya karar verdiğinizde firmamız ile iletişime geçerseniz ekibimiz eşyanızı yerinde inceleyerek sizlere gereken bilgileri sunar ve satmış olduğunuz ürünü güvenle alır. Firmamız İstanbul’ da tüm ilçelere antika eşya alım ve satım hizmetini vermektedir.

Şişli İkinci El Beyaz Eşya Alan Firmalar

İnsanların alım gücünün düşmesi ya da öğrencilik dönemi gibi özel zamanlarda sıfır ürün almak yerine ikinci el beyaz eşya almaya yönelmektedir. Bununla birlikte artık kullanmadığı beyaz eşyalarını da kazanç elde edebilmek için satmak isteyebilir. Firmamız marka ayırt etmeksizin tüm modeldeki beyaz eşyalarınızı satın almaktadır. Beyaz eşyaların nakliye işlemi genelde zor olan bir iştir. Beyaz eşyanın güvenle paketlenerek zarar görmesi engellenmeli ve özenle taşınması gerekir. Bu nedenle firma olarak sizi bu yükten de kurtarıyoruz. Satmak istediğiniz beyaz eşya ürününü adresinize gelerek firmamıza ait araçlar ile alıyoruz. Beyaz eşyanızı alırken ne kadar süre kullanıldığına, herhangi bir arızasının olup olmadığına, modeline ve tekrar satılma potansiyeli gibi kriterlerine bakarak size fiyat bilgisi veriyoruz. Ürünün nakliye ve değer kaybı kaygısını yaşamadan güvenilir ve en kolay şekilde satmak isterseniz vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya alım satım işlemleriniz için sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.

Şişli İkinci El Klima Alan Yerler

Klima İstanbul gibi nem oranı çok yüksek olan il merkezlerinin yaz aylarında olmazsa olmaz elektronik ürünlerindendir. Özellikle yaz aylarında artan nem oranından dolayı klimasız oturmanız ve dinlenmeniz pek mümkün olmayacaktır. Evinizde bulunan klima modelleri taşındığınız yeni eviniz ve iş yeriniz gibi mekanlara uygun olmayabilir. Bu gibi durumlar klimanızı firmamız ile görüşerek satabilirsiniz. Klima elektronik eşyaların içerisinde en hassas yapıda olan ürünlerdendir. Bu nedenle söküm işleminin özenle yapılması gerekir. Satmayı düşündüğünüz klimanızı ekibimizde işinde uzman olan arkadaşlarımız zarar vermeden monte edildiği yerden güvenli bir şekilde alabilir. Firmamız ikinci el klima satım işlemi de yaptığı için klima alımı işine ayrı bir hassasiyet göstermektedir. Klimanızın markasına, modeline ve kullanım yılına göre hakkettiği değeri verir. Sizlerde yorulmadan ve zaman harcamadan profesyonel bir şekilde klimanızın satışını yapabilirsiniz.

Şişli İkinci El Televizyon Alan Yerler

Evlerimizin olmazsa olmazı olan televizyonlar her geçen yıl farklı modellerde üretilmektedir. Evinizin ve iş yerinizin yeni dekorasyonu için uygun olmayan ya da artık ihtiyaçlarınızı karşılamayan televizyonunuzu satmayı düşünebilirsiniz. Kullanmadığınız televizyonunuzu satmak istediğinizde sektörde profesyonel hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek çok kısa sürede yeni televizyonunuz için kazanç elde edebilirsiniz. Firmamız televizyonun markasını ayırt etmeden tüm ikinci el televizyon modellerini alır ve gereken değerini sizlere takdim eder. İkinci el televizyon alımı yapan yerlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir firma ile anlaşarak ayrıcalıklı hizmet alabilmek için zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin ve bizlere ulaşın. Satmak istediğiniz televizyonu dilediğiniz zaman adresinize gelerek teslim alıyoruz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: