Mektep Caddesi, No:38 Küçükyalı/İSTANBUL
tr

Konfor Mobilya Kampanyası

07.03.2019
10
Konfor Mobilya Kampanyası

Hafta Sonuna Özel Tüm Ürünlerde Nakitte Ekstra %20 İndirim

“Tüm Ürünlerde Hafta Sonuna Özel %20 Ekstra İndirim Kampanyası” kapsamında 08.03.2019-11.03.2019 tarihleri arasında tüm ürünlere nakitte ekstra %20 indirim uygulanacaktır. Kampanya Hillary Serisi ve nevresim takımı hediyeli Konfor Yatak ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • 08/03/2019 – 11/03/2019

Konfor Mobilya’da Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı

Konfor’dan Büyük İndirim Kampanyası kapsamında 05.03.2019-31.03.2019 tarihleri arasında geçerli olacak ve ürünlerin fiyat listelerinde yer alan “Etiketin Yarısı” fiyat sütunu geçerli olacaktır. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkını saklı tutar.

 

Konfor Yatak’tan Değişim Kampanyası

KONFOR YATAK’TA TÜM ÜRÜNLERDE ETİKETİN YARISINA EK OLARAK TÜM YATAKLARDA DEĞİŞİM KAMPANYASI ve 1000 TL ve ÜZERİ YATAKLARA NEVRESİM TAKIMI HEDİYE

Konfor Yatak’ta Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısına Ek Olarak 1000 TL Ve Üzeri Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası 05.03.2019-31.03.2019 tarihleri arasında aynı mağazadan ve tek faturada yapılan alışverişlerde, fiyat listelerinde yer alan “Etiketin Yarısı” fiyat sütunu üzerinden 1.000 TL ve üzeri yatak alımlarına nevresim takımı hediyesi verilecektir. Regetta ve Rose Mary Nakışlı nevresim takımları kampanya dışıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri için mağazalarımıza başvurabilirsiniz. Mobilya ve diğer ürün görsellerinin renkleri baskıdan dolayı farklılık gösterebilir. Fotoğraf çekiminde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir. Diğer ödeme seçenekleri için mağazalarımızı arayınız. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olup bu kampanya 05.03.2019-31.03.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı’nın 25.05.1994 tarih ve 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu fiyatlar sadece T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. ÖTV, KDV, vergi faiz oranları, döviz kurlarında oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu ilanda karşılaşılabilecek tipografik hatalardan Konfor Mobilya sorumlu tutulamaz. Bu kampanya başka bir kampanya ve / veya indirimler ile birleştirilemez. WEB sitesi içerisinde belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir.

Kampanya detayları için Konfor mobilya web  sayfasını inceleyebilirsiniz.

Alıntı:https://www.konfor.com.tr/kampanyalar/

İkinci el baza yatak alımı yapan firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere kısa süre içerisinde hizmet sunacak olan firmamız değişimleriniz de yardımcı olmaktadır. Evinizde yaptığınız değişiklik sebebi ile satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı alıyoruz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: