Mektep Caddesi, No:38 Küçükyalı/İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Öz yalı Spot 2. el mağazası Küçükyalı da merkezimiz olmak üzere üç şubemiz bulunmaktadır. Firmamız da 7 Adet nakliye aracı ve 20 Personel vardır. Spot eşya sektörüne ve 2.el eşya alım satım işlerine uzun yıllardır hizmet vermiş bir firmayız. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekle kalmayıp ürünlere göre tüm Türkiye’ye hizmet götürmektedir. İkinci el eşya alım satım işlerini titizlik içerisinde müşterilerimizi üzmeden, kırmadan, sıkıntı vermeden çözen firmamızın binlerce sürekli çalıştığı müşterileri olmakta ve gün geçtikçe bu sayı artmaktadır.

Öz Yalı Spot 2. El Eşya Mağazası

  • Müşteri Odaklı Çalışmaktadır.
  • Personelleri sayesinde hızlı hizmet vermektedir.
  • Güvenli firmadır.
  • Değerinde eşya alım ve satım yapılmaktadır.

Çalışma şekilmiz öncelikle müşterilerin işlerini olabildiğince hızlı ve zahmetsiz bir şekilde çözmekdir. Web Sitemizden de anlaşılacağı gibi sizlere kolay bir şekilde ürünlerinizi satmanızı veya ihtiyacınıza uygun ikinci el veya spot ürünleri temin edebilmek. Ürünlerinize ait resimleri sitemiz üzerinden whatsapp yoluyla direk bizlere gönderebilir dakikalar içinde fiyat alabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ürünlerin resimleri bizlere ulaştığı anda sizlere göre bir çalışma yapılıp anında fiyat teklifi sunulmaktadır. Fiyat teklifimizi onaylamanız halinde sizlere yerinize göre 1 iş günü içerisinde hizmeti getirmek için yola koyuluyoruz. Amacımız aynı günde sizlere hizmeti sağlamak ve işlerinizi hemen çözmek.

Özyalı Spot 2. El Eşya Mağazası
İstanbul'un Her İlçesine Geliyormusunuz ?
Evet elbette İstanbul'un her ilçesine tüm ikinci el eşyalar için hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizlere onay vermeniz zamanı belirlemek.
İkinci El Neler Alıyorsunuz?
Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyaları alıyoruz. Evde veya ofiste kullanılan tüm ikinci el mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik ürünler, şahsi kullanım eşyalar ve aklınıza gelen satışı yapılan tüm ürünler alım yapılmaktadır.

Öz yalı spot 2. el eşya mağazası sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktadır. Firmamız ile çalışmanız halinde sizleri de devamlı müşterilerimiz arasına alacağımıza emin olarak hizmetimizi veriyoruz. Firmamız alım yaptıkları tüm ürünleri mağazasında sergilemekte merkez veya şubelerimizi gezerek ihtiyaca göre ikinci el eşya ve spot eşya temin edebilirsiniz.

Ödemeler Nakit
2. el eşya alım veya satım yapılırken ödemelerimiz nakit olarak gerçekleşir. Harici bir ödeme şeklimiz yoktur.

Satılan 2. el eşyalarınız mağazalarımız da sergilenip yeni alıcılara ulaşmaktadır satın alınan ürünler test edildikten sonra mağazamız da sergilenmektedir ürünleriniz ile alakalı herhangi bir kusur, hasar var ise bildirmeniz yararımıza ve yararınıza olacaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: